NA RYNKU OKIENNYM OD 1976 ROKU

O NASZEJ HISTORII, MARCE I MISJI

Żadna wielka marka nie wzięła się znikąd. Aby powstała, potrzebny był plan działania i ambicja, która nie pozwalała osiąść na laurach. Tak było i w przypadku Drewnoplast, którego historia sięga roku 1976, kiedy to Jan Mika rozpoczął swoją działalność i początkowo zajmował się tylko produkcją stolarki drewnianej.

NASZA MARKA MA JUŻ DŁUGĄ HISTORIĘ…

"Drewnoplast" jako firma rodzinna istnieje na rynku okiennym od 1976 roku. Te lata praktyki jak i poczynione inwestycje technologiczne doprowadziły do wysokiej jakości naszych wyrobów.
 

Wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej wraz z wysoce wyspecjalizowaną kadrą są naszym atutem docenianym przez wymagających klientów całej Europy. Jako jeden z pierwszych w kraju, zakład nasz produkuje okna i drzwi z profili PCV, renomowanej marki niemieckiej VEKA. Od samego poczatku dążenia nasze są skierowane na uzyskanie najwyższej jakości wyrobów. Dlatego unowocześnianie i dobór materiałów ( okucia ROTO), miały zawsze cel: zadowolenie klienta. Od 1999 roku rozpoczęliśmy również produkcję stolarki aluminiowej z szerokim wachlarzem zastosowań: wszystkie rodzaje okien i drzwi, ściany osłonowe i działowe, fasady.
 

KONTAKT
siedziba drewnoplast - producent okien i drzwi opole

OKNA NA LATA

Według przeprowadzonych badań nasze okna i drzwi mogą służyć nawet przez 100 lat. W tym czasie Państwo oraz Wasi następcy wiele zaoszczędzicie na ogrzewaniu budynku oraz konserwacji i pielęgnacji okien i drzwi.
 

Wysokie kwalifikacje, nowoczesny park maszynowy, odpowiedzialni pracownicy oraz ciągła kontrola jakości to atuty, które pozwolą spełnić Państwa największe wymagania. Jako dobra i solidna firma zapewniamy Państwu pełny serwis: pomiary, profesjonalne doradztwo, transport, montaż oraz 5 lat gwarancji.

KONTAKT
stół i krzesła pod okna aluminiowe śląskie
widok na okna plastikowe gliwice

KOOPERACJI Z EUROPEJSKIMI PARTNERAMI

Dzięki kooperacji z europejskimi partnerami w branży, na bieżąco wprowadzamy najnowsze technologie. Połączenie funkcjonalności, estetyki, jakości materiałów, wysoki standard rozwiązań technicznych to podstawowe zasady, jakimi kieruje się nasza firma opracowując nowy produkt. Pragniemy dodać, że renomowane firmy produkując akcesoria do produkcji stolarki, zlecają nam przygotowanie próbek z wykorzystaniem naszego parku maszynowego, w celu wykonania badań w instytutach certyfikacji.

KONTAKT

DZIĘKUJEMY ZA UZNANIE I WYRÓŻNIENIA

Wszystkie otrzymane wyróżnienia i zadowolenie klientów to zachęta do dalszego działania.  

 

Każde zrealizowane zamówienie to okazja do stworzenia godnego polecenia, wysokojakościowego produktu, który zostanie doceniony przez ekspertów w dziedzinie stolarstwa lub działalności produkcyjnej. Stosowanie najwyższej klasy materiałów, nowoczesne narzędzia oraz dostarczanie produktów zgodnych z preferencjami klienta, stanowią o rzetelności naszej firmy i jej dobrym wizerunku na rynku stolarskim. Z roku na rok dokładany coraz większych starań, aby tworzyć wyroby nieodbiegające od norm w produkcji i użytkowaniu okien - nasz cel to stanie się najlepszą firmą stolarską w kraju. 

 

ZOBACZ POZOSTAŁE CERTYFIKATY, DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA

ZOSTAŃ CZŁONKIEM NASZEGO WYJĄTKOWEGO ZESPOŁU.

ZAPRASZAMY NA POKŁAD MARKI DREWNOPLAST!

Jako rozwijająca się firma stale oferujemy nowe miejsca pracy dla profesjonalistów w montażu okien oraz obsłudze klienta. Dbamy o to, aby nasza kadra doskonale poznała tajniki produkcji okien i drzwi spełniających normy przepisowe oraz wysokie standardy, do których przyzwyczajeni są nasi klienci. Misją Drewnoplast jest stworzenie produktów innowacyjnych i przyjaznych otoczeniu, dzięki wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanym specjalistów.

SPRAWDŹ OFERTY PRACY